Účinky

ApaCare kombinuje výhody fluoridu a hydroxyapatitu.

Lékařský hydroxyapatit (tekutá zubní sklovina) a fluorid sodný se vzájemně doplňují a společně prodlužují preventivní účinek v přípravcích ApaCare.

Dodatečné „pročištění“ hydroxyapatitem při pravidelné péči o zuby s produkty ApaCare, může posílit osvědčenou fluoridovou prevenci. Spolu s vrstvou fluoridu vápenatého se na povrchu zubu tvoří ochranná vrstva hydroxyapatitu. To tlumí kyseliny, podporuje ústup počátečního kazu a zabarvení bílých skvrn, vyhlazuje a bělí zuby (hydroxyapatit je přírodní bělicí prostředek).

ApaCare také snižuje (hyper) citlivost a chrání před erozí. Tekutá zubní sklovina (lékařský hydroxyapatit) obsažená v ApaCare uzavírá otevřené dentinové tubuly na zubu a na obnažených zubních krčcích. Citlivost, jako je bolestivá citlivost na horko/chlad nebo na sladko/kyselost, lze velmi účinně snížit zejména pomocí ApaCare Repair. ApaCare také chrání před erozí zubů, např. kyselými nápoji nebo potravinami.

 

 

OraLactin stabilizuje a regeneruje ústní mikrobiom.

Denní zdraví při čištění:

S novou zubní pastou OraLactin s tekutou sklovinou, fluoridem a pre- a postbiotiky.

Prebiotika jako „selektivní živiny pro ty hodné“ posilují zdravé bakterie ústní flóry.

Postbiotika (inaktivované bakterie nebo bioaktivní komunikační látky) regulují patogeny a podporují postupné přemnožení „zdravých bakterií“.

Jako denní doplněk k běžnému čištění zubů:

Vyplachujte ústní vodou OraLactin.

Nebo jako lék:

30denní probiotické sáčky nebo pastilky OraLactin s živými, zdraví prospěšnými bakteriemi. Při přípravě, v průběhu nebo po zubním ošetření nebo profylaxi (např. pokud existuje vysoké riziko vzniku zubního kazu nebo parodontózy nebo pokud máte špatný dech). Kúru OraLactin lze opakovat několikrát ročně.