Produkty

 

Produkty ApaCare neobsahují mléčnou bílkovinu.

Všechny výrobky ApaCare obsahují "tekutou zubní sklovinu", lékařský hydroxyapatit (minerál obsažený ve sklovině) o velikosti nanočástic , který během čištění protéká kolem zubů, ukládá se na zuby a vyplňuje jakoukoliv nerovnost. Optimálně chrání zuby a dásně od zubního kazu a paradentózy. Produkt ApaCare - opravy odstraňuje drobná poškození, těsní sklovinu proti citlivosti a pomůže Vám získat krásné bílé zuby.

Používání produktů ApaCare doporučuje stále více špičkových stomatologů.

ApaCare
Remineralizující zubní pasta 75 ml

Použití: 2–3 krát denně

Používáme jako zubní pastu pro běžné denní čištění zubů. Chrání zuby a dásně od zubního kazu a paradentózy. Zejména se doporučuje, pokud existuje vysoké riziko zubního kazu, je-li zvýšená citlivost zubů po konzumaci kyselých potravin a nápojů a nebo při citlivosti zubů na střídání extrémních teplot.

Obsahuje: Tekutou zubní sklovinu 1% (Hydroxyapatit), která vyhlazuje, zaceluje a rozjasňuje zuby a fluorid sodný (1.450ppmF), který chrání před vznikem zubního kazu. Brusné látky RDA 50.  

 

 

ApaCare & Repair Tooth Repair GelApaCare & Repair
Korekční zubní gel - opravy 30 ml

Mineralizace po denním čištění

Mineralizační gel s 10 krát vyšším obsahem nanoHydroxyapatitu, než-li je u zubní pasty ApaCare. Gel doporučujeme používat jednou nebo dvakrát denně po normálním běžném denním čištění zubů. Tekutá sklovina pokryje zuby mikrojemnou ochrannou vrstvou. Zuby budou jasnější a získají lesklý povrch odpuzující bakterie a plak. Výrazně se snižuje citlivost zubů, opravují se počínající kazy, póry a nerovnosti se zacelují.  

 

ApaCare Liquid
Ústní voda - balzám 200 ml

Pracuje jako krém s mléčnou koexistencí

Na dásních a zubech se neustále usazují bakterie. Tekutá zubní sklovina Hydroxyapatit (1%), obsažená v ústním balzámu trvale snižuje počet bakterií způsobujících zubní kazy a paradentózu. Tekutá sklovina vytváří na zubech ochranný povrch: Praskliny se zacelují, počet bakterií se snižuje. Neobsahuje alkohol.

ApaCare & opravy nebo ApaCare Ústní voda jsou doporučeny pro použití po čištění zubů, 2 krát denně. Naneste malé množství na všechny povrchy, nechejte působit, neoplachujte. 

 

 

ApaCare Polish
Leštící pasta pro domácí použití

Odstraňuje skvrny

Používejte 1 až 2 krát týdně místo čištění zubů s ApaCare zubní pastou. ApaCare Polish - Leštící pasta, je šetrně abrazivní (RDA cca. 180) s vysokou čistící účinností a je obohacena o 3% nanoHydroxyapatitu. Během čištění se částice šíří po povrchu, snížují citlivost a chrání před opětovným barvením. Doporučeno pro pacienty s rychlou schopností barvení zubů od kávy, čaje, červeného vína nebo tabáku. Obsahuje fluorid sodný (1450 ppmF), který působí preventivně proti zubnímu kazu. Pro dospělé a dospívající od 12 let. ApaCare Polish je leštící pasta, kterou mohou použít hygienistky a zubní lékaři v ordinacích k odbornému vyčištění zubů pacientů. 

 

 

 

ApaGum žvýkačky (12 dražé)

Proti tvorbě zubního kazu s minerálem

Obsahuje Xylitol /přírodní sladidlo/, které předchází vzniku zubního kazu až o 100%a spolu s vápníkem a fosfátem se podílí na remineralizaci zubní skloviny.

 

 

ApaCare professional
Profesionální leštící pasta 75 ml

Jednokroková leštící pasta pro profesionální dentální hygienu ve stomatologických ordinacích, založena na lékařském hydroxyapatitu
s obsahem fluoridu sodného (1.450 ppm F-).

Univerzální depurační pasta s velkým leštícím účinkem inovativními perlitovými částicemi (počáteční RDA = 150, v průběhu leštění se RDA snižuje).

Vysoké PCR (130) zaručuje efektivní odstranění plaku a zabarvení. Po vyčištění je povrch zubu pacienta pocitově obzvlášť hladký a příjemný.

ApaCare Professional je obohacen o lékařský hydroxyapatit, který v průběhu leštění pokrývá citlivé dentinové tubuly. ApaCare Professional leštící pasta obsahuje fluorid sodný bez dalších konzervačních látek.

Pouze pro profesionální použití v ordinaci.

 

ApaCare LAK
Remineralizační lak 5 ml 

Remineralizuje počínající kariézní léze, snižuje citlivost odhalených zubních krčků. Vytváří biokompatibilní vrstvu, která ochrání zub na 1 - 2 dny. 

Obsahuje 20% nanoHydroxyapatit, šelak, alkohol, aroma (limetka, mentol).

Pouze pro profesionální použití v ordinaci.

 

 

 

ApaPearls

Univerzální čistící prášek na bázi uhličitanu vápenatého obohacený
o lékařský hydroxyapatit 250 g

- uhličitan vápenatý obohacený o 5% lékařského hydroxyapatitu, který remineralizuje tvrdé zubní tkáně a snižuje citlivost zubů

- velikost zaoblených částic 45 μm umožňuje supra i subgingivální použití

- odstraňuje biofilm (zubní plak) a povrchové zbarvení zubů v důsledku kouření a konzumace pigmentotvorných potravin a nápojů

- také vhodný k profylaktickému čištění kolem zubních implantátů a fixních ortodontických zámečků

- podporuje hojení a regeneraci parodontálních tkání

Pouze pro profesionální použití v ordinaci.