Produkty

 

Produkty ApaCare neobsahují mléčnou bílkovinu.

Všechny výrobky ApaCare obsahují "tekutou zubní sklovinu", lékařský hydroxyapatit (minerál obsažený ve sklovině) , který během čištění protéká kolem zubů, ukládá se na zuby a vyplňuje jakoukoliv nerovnost. Optimálně chrání zuby a dásně od zubního kazu a paradentózy. Produkt ApaCare & Repair pasta odstraňuje drobná poškození, těsní sklovinu proti citlivosti a pomůže Vám získat krásné bílé zuby.

Používání produktů ApaCare doporučuje stále více špičkových stomatologů.

ApaCare
Remineralizující zubní pasta 75 ml

Použití: 2–3 krát denně

Používáme jako zubní pastu pro běžné denní čištění zubů. Chrání zuby a dásně od zubního kazu a parodontózy. Zejména se doporučuje, pokud existuje vysoké riziko zubního kazu, je-li zvýšená citlivost zubů po konzumaci kyselých potravin a nápojů a nebo při citlivosti zubů na střídání extrémních teplot.

Obsahuje: Tekutou zubní sklovinu 1% (Hydroxyapatit), která vyhlazuje, zaceluje a rozjasňuje zuby a fluorid sodný (1.450ppmF), který chrání před vznikem zubního kazu. Brusné látky RDA 50.
  
Složení: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Hydroxylapatit, Aroma, Cellulose Gum, CI 77947, Sodium Fluoride, Allantoin, Sodium Saccharin, Tetrapotassium Pyrophosphate, Limonene.

 

 

ApaCare & Repair Tooth Repair GelApaCare & Repair
Korekční zubní pasta - opravy 30 ml

Mineralizace po denním čištění

Mineralizační pasta s 10 krát vyšším obsahem Hydroxyapatitu, než-li je u klasické zubní pasty ApaCare. Pastu doporučujeme používat jednou nebo dvakrát denně po normálním běžném denním čištění zubů. Tekutá sklovina pokryje zuby mikrojemnou ochrannou vrstvou. Zuby budou jasnější a získají lesklý povrch odpuzující bakterie a plak. Výrazně se snižuje citlivost zubů, opravují se počínající kazy, póry a nerovnosti se zacelují.  

Složení: Aqua, Hydroxyapatite, Xylitol, Propylene Glycol, Silica, Aroma, Chondrus Crispus Extract, Gellan Gum, Sodium Saccharin, Limonene.

 

ApaCare Liquid
Ústní voda - balzám 200 ml

Pracuje jako krém s mléčnou koexistencí

Na dásních a zubech se neustále usazují bakterie. Tekutá zubní sklovina Hydroxyapatit (1%), obsažená v ústním balzámu trvale snižuje počet bakterií způsobujících zubní kazy a parodontózu. Tekutá sklovina vytváří na zubech ochranný povrch: Praskliny se zacelují, počet bakterií se snižuje. Neobsahuje alkohol.

ApaCare & Repair gel nebo ApaCare Ústní voda jsou doporučeny pro použití po čištění zubů, 2 krát denně. Naneste malé množství na všechny povrchy, nechejte působit, neoplachujte. 

Složení: AQUA, XYLITOL, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, HYDROXYAPATITE, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, AROMA, XANTHAN GUM, THYMOL, SODIUM SACCHARIN, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID.

 

 

ApaCare Polish
Leštící pasta pro domácí použití 20 ml

Odstraňuje skvrny

Používejte 1 až 2 krát týdně místo čištění zubů s ApaCare zubní pastou. ApaCare Polish - Leštící pasta, je šetrně abrazivní (RDA cca. 180) s vysokou čistící účinností a je obohacena o 3% Hydroxyapatitu. Během čištění se částice šíří po povrchu, snížují citlivost a chrání před opětovným barvením. Doporučeno pro pacienty s rychlou schopností barvení zubů od kávy, čaje, červeného vína nebo tabáku. Obsahuje fluorid sodný (1450 ppmF), který působí preventivně proti zubnímu kazu. Pro dospělé a dospívající od 12 let. ApaCare Polish je leštící pasta, kterou mohou použít hygienistky a zubní lékaři v ordinacích k odbornému vyčištění zubů pacientů. 

Složení: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Propylene Glycol, Hydroxyapatite, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Aroma, Cellulose Gum, Tetrapotassium Pyrophosphate, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Limonene, CI 42051.

 

 

ApaGum žvýkačky (12 dražé)

Proti tvorbě zubního kazu s minerálem

Obsahuje Xylitol /přírodní sladidlo/, které předchází vzniku zubního kazu až o 100%a spolu s vápníkem a fosfátem se podílí na remineralizaci zubní skloviny.

Složení: Xylitol, Gum Base, Calcium Phosphate, Acacia Gum, Glycerin, Aroma, CI 77891, Lecitin of Soya, Glycyrrhiza Glabra Extract, Cera Carnauba.

 

 

OraLactin ústní probiotika - 30 x 1g sáčky

OraLactin je přírodní kosmetika pro každodenní péči o zuby, ústní dutinu a jazyk. Chutný prášek svými vysoce kvalitními probiotickými složkami chrání před zubním kazem a parodontózou, obnovuje rovnováhu zdravé ústní flóry a posiluje přirozené obranné mechanismy v ústech. Se svěží chutí.

Chrání před zápachem z úst a podporuje redukci plaku a zánětů dásní.

Doporučení:
OraLactin je vhodný pro všechny věkové kategorie (od 3 let) a podává se 1x denně po jídle po dobu 60 sec.  Lze nasypat přímo do úst a nechat působit v dutině ústní, nebo rozmíchat v malém množství studené vody. Poté vyplivnout. Náhodné spolknutí nevyvolává žádné nežádoucí účinky. Každý sáček obsahuje minimálně 1 miliardu probiotických mikroorganismů ze tří různých kmenů, které mohou příznivě ovlivnit bakteriální osídlení zubů, dásní, jazyka a ústní sliznice. Účinek je klinicky testován.

Složení: XYLITOL, MALTODEXTRIN, LACTOBACILLUS HELVETICUS ROSELL®-52, LACTOBACILLUS RHAMNOSUS ROSELL®-11, BIFIDOBACTERIUM LONGUM ROSELL®-175, AROMA

Upozornění: Obsahuje stopy sójového proteinu a mléka.

OraLactin ústní probiotika - žvýkací pastilky

Doplněk stravy s vitamínem C a třemi speciálně vybranými bakteriemi mléčného kvašení. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému.

Pro dezinfekci ústní flóry, pro prevenci a proti zápachu z úst.
Žvýkací pastilky OraLactin pro každodenní péči o zuby a ústní dutinu. Chutné žvýkací pastilky svými vysoce kvalitními probiotickými složkami chrání před zubním kazem a parodontózou, obnovují rovnováhu zdravé ústní flóry a posilují přirozené obranné mechanismy v ústech. Žvýkací pastilky OraLactin chrání před zápachem z úst a podporují redukci plaku a zánětu dásní.

Doporučení:
Pomalu žvýkejte / "povalujte" v ústní dutině.

Každá žvýkací pastilka obsahuje minimálně 1 miliardu probiotických mikroorganismů ze tří různých kmenů, které mohou příznivě působit na bakteriální osídlení zubů, dásní, jazyka a ústní sliznice. Účinek je klinicky prokázán: Studie prokazují vyšší redukci plaku ve srovnání s antiseptikem chlorhexidinem a signifikantní redukci patogenu kazu Streptococcus mutans.

Obsahuje:
Sorbitol, xylitol , Lactobacillus helveticus Rosell®-52 (R0052), Lactobacillus rhamnosus Rosell®-11 (R0011), Bifidobacterium longum Rosell®-175 (R0175), celulóza (pojivo), kyselina askorbová (vitamin C: 12 mg / pastilka), mono- a diglyceridy mastných kyselin (lubrikant), mátové aroma.

Upozornění: Obsahuje stopy sójového proteinu a mléka.

ApaCare professional
Profesionální leštící pasta 75 ml

Jednokroková leštící pasta pro profesionální dentální hygienu ve stomatologických ordinacích, založena na lékařském hydroxyapatitu
s obsahem fluoridu sodného (1.450 ppm F-).

Univerzální depurační pasta s velkým leštícím účinkem inovativními perlitovými částicemi (počáteční RDA = 150, v průběhu leštění se RDA snižuje).

Vysoké PCR (130) zaručuje efektivní odstranění plaku a zabarvení.
Po vyčištění je povrch zubu pacienta pocitově obzvlášť hladký
a příjemný.

ApaCare Professional je obohacen o lékařský hydroxyapatit, který
v průběhu leštění pokrývá citlivé dentinové tubuly. ApaCare Professional leštící pasta obsahuje fluorid sodný bez dalších konzervačních látek.

Pouze pro profesionální použití v ordinaci.

 

ApaCare LAK
Remineralizační lak 5 ml 

Remineralizuje počínající kariézní léze, snižuje citlivost odhalených zubních krčků. Vytváří biokompatibilní vrstvu, která ochrání zub na 1 - 2 dny. 

Obsahuje 20% Hydroxyapatit, šelak, alkohol, aroma (limetka, mentol).

Pouze pro profesionální použití v ordinaci.

 

 

 

ApaPearls

Univerzální čistící prášek na bázi uhličitanu vápenatého obohacený
o lékařský hydroxyapatit 250 g

- uhličitan vápenatý obohacený o 5% lékařského hydroxyapatitu, který remineralizuje tvrdé zubní tkáně a snižuje citlivost zubů

- velikost zaoblených částic 45 μm umožňuje supra i subgingivální použití

- odstraňuje biofilm (zubní plak) a povrchové zbarvení zubů v důsledku kouření a konzumace pigmentotvorných potravin a nápojů

- také vhodný k profylaktickému čištění kolem zubních implantátů a fixních ortodontických zámečků

- podporuje hojení a regeneraci parodontálních tkání

Pouze pro profesionální použití v ordinaci.