Produkty

 

Produkty ApaCare neobsahují mléčnou bílkovinu.

Všechny výrobky ApaCare obsahují "tekutou zubní sklovinu", lékařský hydroxyapatit (minerál obsažený ve sklovině) , který během čištění protéká kolem zubů, ukládá se na zuby a vyplňuje jakoukoliv nerovnost. Optimálně chrání zuby a dásně od zubního kazu a paradentózy. Produkt ApaCare & Repair gel odstraňuje drobná poškození, těsní sklovinu proti citlivosti a pomůže Vám získat krásné bílé zuby.

Používání produktů ApaCare doporučuje stále více špičkových stomatologů.

ApaCare
Remineralizující zubní pasta 75 ml

Použití: 2–3 krát denně

Používáme jako zubní pastu pro běžné denní čištění zubů. Chrání zuby a dásně od zubního kazu a parodontózy. Zejména se doporučuje, pokud existuje vysoké riziko zubního kazu, je-li zvýšená citlivost zubů po konzumaci kyselých potravin a nápojů a nebo při citlivosti zubů na střídání extrémních teplot.

Obsahuje: Tekutou zubní sklovinu 1% (Hydroxyapatit), která vyhlazuje, zaceluje a rozjasňuje zuby a fluorid sodný (1.450ppmF), který chrání před vznikem zubního kazu. Brusné látky RDA 50.
  
Složení: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Hydroxylapatit, Aroma, Cellulose Gum, CI 77891, Sodium Fluoride, Allantoin, Sodium Saccharin, Tetrapotassium Pyrophosphate, Limonene.

 

 

ApaCare & Repair Tooth Repair GelApaCare & Repair
Korekční zubní gel - opravy 30 ml

Mineralizace po denním čištění

Mineralizační gel s 10 krát vyšším obsahem Hydroxyapatitu, než-li je u zubní pasty ApaCare. Gel doporučujeme používat jednou nebo dvakrát denně po normálním běžném denním čištění zubů. Tekutá sklovina pokryje zuby mikrojemnou ochrannou vrstvou. Zuby budou jasnější a získají lesklý povrch odpuzující bakterie a plak. Výrazně se snižuje citlivost zubů, opravují se počínající kazy, póry a nerovnosti se zacelují.  

Složení: Aqua, Hydroxyapatite, Xylitol, Propylene Glycol, Silica, Aroma, Chondrus Crispus Extract, Gellan Gum, Sodium Saccharin, Limonene, CI 77891.

 

ApaCare Liquid
Ústní voda - balzám 200 ml

Pracuje jako krém s mléčnou koexistencí

Na dásních a zubech se neustále usazují bakterie. Tekutá zubní sklovina Hydroxyapatit (1%), obsažená v ústním balzámu trvale snižuje počet bakterií způsobujících zubní kazy a parodontózu. Tekutá sklovina vytváří na zubech ochranný povrch: Praskliny se zacelují, počet bakterií se snižuje. Neobsahuje alkohol.

ApaCare & Repair gel nebo ApaCare Ústní voda jsou doporučeny pro použití po čištění zubů, 2 krát denně. Naneste malé množství na všechny povrchy, nechejte působit, neoplachujte. 

Složení: AQUA, XYLITOL, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, HYDROXYAPATITE, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, AROMA, XANTHAN GUM, THYMOL, SODIUM SACCHARIN, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, CI 77891.

 

 

ApaCare Polish
Leštící pasta pro domácí použití 20 ml

Odstraňuje skvrny

Používejte 1 až 2 krát týdně místo čištění zubů s ApaCare zubní pastou. ApaCare Polish - Leštící pasta, je šetrně abrazivní (RDA cca. 180) s vysokou čistící účinností a je obohacena o 3% Hydroxyapatitu. Během čištění se částice šíří po povrchu, snížují citlivost a chrání před opětovným barvením. Doporučeno pro pacienty s rychlou schopností barvení zubů od kávy, čaje, červeného vína nebo tabáku. Obsahuje fluorid sodný (1450 ppmF), který působí preventivně proti zubnímu kazu. Pro dospělé a dospívající od 12 let. ApaCare Polish je leštící pasta, kterou mohou použít hygienistky a zubní lékaři v ordinacích k odbornému vyčištění zubů pacientů. 

Složení: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Propylene Glycol, Hydroxyapatite, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Aroma, Cellulose Gum, Tetrapotassium Pyrophosphate, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Limonene, CI 42051.

 

 

ApaGum žvýkačky (12 dražé)

Proti tvorbě zubního kazu s minerálem

Obsahuje Xylitol /přírodní sladidlo/, které předchází vzniku zubního kazu až o 100%a spolu s vápníkem a fosfátem se podílí na remineralizaci zubní skloviny.

Složení: Xylitol, Gum Base, Calcium Phosphate, Acacia Gum, Glycerin, Aroma, CI 77891, Lecitin of Soya, Glycyrrhiza Glabra Extract, Cera Carnauba.

 

 

ApaCare professional
Profesionální leštící pasta 75 ml

Jednokroková leštící pasta pro profesionální dentální hygienu ve stomatologických ordinacích, založena na lékařském hydroxyapatitu
s obsahem fluoridu sodného (1.450 ppm F-).

Univerzální depurační pasta s velkým leštícím účinkem inovativními perlitovými částicemi (počáteční RDA = 150, v průběhu leštění se RDA snižuje).

Vysoké PCR (130) zaručuje efektivní odstranění plaku a zabarvení.
Po vyčištění je povrch zubu pacienta pocitově obzvlášť hladký
a příjemný.

ApaCare Professional je obohacen o lékařský hydroxyapatit, který
v průběhu leštění pokrývá citlivé dentinové tubuly. ApaCare Professional leštící pasta obsahuje fluorid sodný bez dalších konzervačních látek.

Pouze pro profesionální použití v ordinaci.

 

ApaCare LAK
Remineralizační lak 5 ml 

Remineralizuje počínající kariézní léze, snižuje citlivost odhalených zubních krčků. Vytváří biokompatibilní vrstvu, která ochrání zub na 1 - 2 dny. 

Obsahuje 20% Hydroxyapatit, šelak, alkohol, aroma (limetka, mentol).

Pouze pro profesionální použití v ordinaci.

 

 

 

ApaPearls

Univerzální čistící prášek na bázi uhličitanu vápenatého obohacený
o lékařský hydroxyapatit 250 g

- uhličitan vápenatý obohacený o 5% lékařského hydroxyapatitu, který remineralizuje tvrdé zubní tkáně a snižuje citlivost zubů

- velikost zaoblených částic 45 μm umožňuje supra i subgingivální použití

- odstraňuje biofilm (zubní plak) a povrchové zbarvení zubů v důsledku kouření a konzumace pigmentotvorných potravin a nápojů

- také vhodný k profylaktickému čištění kolem zubních implantátů a fixních ortodontických zámečků

- podporuje hojení a regeneraci parodontálních tkání

Pouze pro profesionální použití v ordinaci.